CARLA Slovakia, spol.s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36197319
DIČ: 2020059866
IČ DPH: SK2020059866
Pri prachárni 18, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri prachárni 18, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.36
Dátum vzniku: 1. 4. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 5. 2000
Spisová značka: Sro/11515/V
Predmet podnikania (výber): obchodná činnosť v odbore potravinársky tovar; ambulantný predaj; prenájom motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Lukeš od 1. 4. 2000
    konateľspoločník
  • Ing. Stanislav Mitro od 9. 3. 2007
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CARLA Slovakia, spol.s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 27,8 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 3,0 mil. €.

3,0 mil. €
Tržby
27,8 tis. €
Zisk
3,0 mil. €
Celkové výnosy
566,3 tis. €
Aktíva
78,0 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
6,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,6 tis., 2022 4,5 tis., 2023 19,9 tis., 2024 44,3 tis., 2025 27,8 tis.202112,6 tis.20224,5 tis.202319,9 tis.202444,3 tis.202527,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 2,1 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,6 mil., 2025 3,0 mil.20211,6 mil.20222,1 mil.20232,5 mil.20242,6 mil.20253,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,0 mil. € 27,8 tis. €
2024 2,6 mil. € 44,3 tis. €
2023 2,5 mil. € 19,9 tis. €
2022 2,1 mil. € 4,5 tis. €
2021 1,6 mil. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,2 tis. €
  • Zásoby184,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky100 €
  • Krátkodobé pohľadávky282,2 tis. €
  • Finančné účty87,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie539 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy8,2 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov34,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,8 tis. €
  • Rezervy793 €
  • Dlhodobé záväzky4,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky483,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CARLA Slovakia, spol.s r.o. v konkurze?

CARLA Slovakia, spol.s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CARLA Slovakia, spol.s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CARLA Slovakia, spol.s r.o. tržby 3,0 mil. €.

Je firma CARLA Slovakia, spol.s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CARLA Slovakia, spol.s r.o. dosiahla zisk 27,8 tis. €.

Je CARLA Slovakia, spol.s r.o. platiteľom DPH?

CARLA Slovakia, spol.s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CARLA Slovakia, spol.s r.o. sídli?

CARLA Slovakia, spol.s r.o. má sídlo na adrese Pri prachárni 18, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026