H8&AJ, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36196789
DIČ: 2020046688
IČ DPH: SK2020046688
Továrenská 8, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 8, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.59
Dátum vzniku: 13. 3. 2000
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2000
Spisová značka: Sro/11467/V
Predmet podnikania (výber): navrhovanie, realizácia a montáž interiérových dopnkov; navrhovanie, realizácia a montáž nábytku a bytových doplnkov; poradenská činnosť v rozsahu predmetu podnikania …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Arch. Jana Šimková od 13. 3. 2000
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť H8&AJ, s. r. o. v roku 2025 dosiahla zisk 6,7 tis. € a tržby dosiahli 473,4 tis. €.

473,4 tis. €
Tržby
6,7 tis. €
Zisk
474,1 tis. €
Celkové výnosy
670,4 tis. €
Aktíva
7,2 tis. €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť
10,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,8 tis., 2022 12,5 tis., 2023 3,8 tis., 2024 5,0 tis., 2025 6,7 tis.202112,8 tis.202212,5 tis.20233,8 tis.20245,0 tis.20256,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 507,4 tis., 2022 519,9 tis., 2023 623,6 tis., 2024 338,9 tis., 2025 473,4 tis.2021507,4 tis.2022519,9 tis.2023623,6 tis.2024338,9 tis.2025473,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 473,4 tis. € 6,7 tis. €
2024 338,9 tis. € 5,0 tis. €
2023 623,6 tis. € 3,8 tis. €
2022 519,9 tis. € 12,5 tis. €
2021 507,4 tis. € 12,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok208,6 tis. €
  • Zásoby241,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky208,8 tis. €
  • Finančné účty11,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Kapitálové fondy117,9 tis. €
  • Fondy zo zisku696 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-125,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,7 tis. €
  • Rezervy121 €
  • Dlhodobé záväzky425 €
  • Krátkodobé záväzky619,7 tis. €
  • Bankové úvery42,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma H8&AJ, s. r. o. v konkurze?

H8&AJ, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma H8&AJ, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala H8&AJ, s. r. o. tržby 473,4 tis. €.

Je firma H8&AJ, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 H8&AJ, s. r. o. dosiahla zisk 6,7 tis. €.

Je H8&AJ, s. r. o. platiteľom DPH?

H8&AJ, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma H8&AJ, s. r. o. sídli?

H8&AJ, s. r. o. má sídlo na adrese Továrenská 8, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026