URGENTA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36195286
DIČ: 2021494761
Námestie 1. mája 126/12, Rožňava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie 1. mája 126/12, Rožňava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 16. 12. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/11327/V
Predmet podnikania (výber): dopravná a zdravotná služba; spracovanie údajov pomocou programového vybavenia; podnikateľské poradenstvo, komunikácia a styk s verejnosťou …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Laciaková od 7. 3. 2006
    konateľ
  • MUDr. Vladislav Laciak od 23. 7. 2012
    konateľspoločník
  • Martin Laciak od 12. 2. 2024
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť URGENTA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 60,1 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 224,3 tis. €.

224,3 tis. €
Tržby
60,1 tis. €
Zisk
224,2 tis. €
Celkové výnosy
282,7 tis. €
Aktíva
257,0 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
81,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,3 tis., 2022 40,4 tis., 2023 39,4 tis., 2024 48,5 tis., 2025 60,1 tis.202144,3 tis.202240,4 tis.202339,4 tis.202448,5 tis.202560,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 156,9 tis., 2022 160,4 tis., 2023 188,7 tis., 2024 206,8 tis., 2025 224,3 tis.2021156,9 tis.2022160,4 tis.2023188,7 tis.2024206,8 tis.2025224,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 224,3 tis. € 60,1 tis. €
2024 206,8 tis. € 48,5 tis. €
2023 188,7 tis. € 39,4 tis. €
2022 160,4 tis. € 40,4 tis. €
2021 156,9 tis. € 44,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok77,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky46,7 tis. €
  • Finančné účty156,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku827 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov189,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie60,1 tis. €
  • Rezervy4,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma URGENTA, s.r.o. v konkurze?

URGENTA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma URGENTA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala URGENTA, s.r.o. tržby 224,3 tis. €.

Je firma URGENTA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 URGENTA, s.r.o. dosiahla zisk 60,1 tis. €.

Kde firma URGENTA, s.r.o. sídli?

URGENTA, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie 1. mája 126/12, Rožňava, 048 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026