ANTES Pro, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36192422
DIČ: 2020039824
IČ DPH: SK2020039824
Cyrila a Metoda 1, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cyrila a Metoda 1, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.29
Dátum vzniku: 19. 7. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 4. 2001
Spisová značka: Sro/31073/V
Predmet podnikania (výber): vykonávanie inžinierskych stavieb, priemyslených stavieb, bytových a občianskych stavieb /vrátane vybavenosti sídlisk…; montáž elektrickej požiarnej signalizácie; montáž, opravy a údržba priemyselnej televízie, oznamovacích zariadení, televíznych, anténných a satelitných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Molnár od 30. 12. 2020
    konateľ
  • Ing. Milan Mráz od 8. 1. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANTES Pro, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 5,4 tis. € a tržby jej klesli o 55 % na 905 €.

905 €
Tržby
5,4 tis. €
Strata
51,5 tis. €
Aktíva
1,4 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 468, 2023 620, 2024 194, 2025 −5,4 tis.20211,7 tis.2022468202362020241942025−5,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,0 tis., 2022 2,4 tis., 2023 1,7 tis., 2024 2,0 tis., 2025 90520215,0 tis.20222,4 tis.20231,7 tis.20242,0 tis.2025905
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 905 € -5,4 tis. €
2024 2,0 tis. € 194 €
2023 1,7 tis. € 620 €
2022 2,4 tis. € 468 €
2021 5,0 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie1,4 tis. €
  • Záväzky50,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANTES Pro, s.r.o. v konkurze?

ANTES Pro, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANTES Pro, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANTES Pro, s.r.o. tržby 905 €.

Je firma ANTES Pro, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANTES Pro, s.r.o. vykázala stratu 5,4 tis. €.

Je ANTES Pro, s.r.o. platiteľom DPH?

ANTES Pro, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANTES Pro, s.r.o. sídli?

ANTES Pro, s.r.o. má sídlo na adrese Cyrila a Metoda 1, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026