GINKA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36185108
DIČ: 2020045082
IČ DPH: SK2020045082
Južná trieda 82, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Južná trieda 82, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.49
Dátum vzniku: 15. 6. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 1998
Spisová značka: Sro/10431/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; výroba jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Majoroš od 15. 6. 1998
    konateľspoločník
  • Regina Majorošová od 15. 6. 1998
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GINKA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 50 % na 145,4 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 4,0 mil. €.

4,0 mil. €
Tržby
145,4 tis. €
Zisk
4,0 mil. €
Celkové výnosy
6,2 mil. €
Aktíva
3,8 mil. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
37,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 262,2 tis., 2022 359,4 tis., 2023 230,2 tis., 2024 289,4 tis., 2025 145,4 tis.2021262,2 tis.2022359,4 tis.2023230,2 tis.2024289,4 tis.2025145,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,1 mil., 2022 4,7 mil., 2023 4,3 mil., 2024 4,4 mil., 2025 4,0 mil.20214,1 mil.20224,7 mil.20234,3 mil.20244,4 mil.20254,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,0 mil. € 145,4 tis. €
2024 4,4 mil. € 289,4 tis. €
2023 4,3 mil. € 230,2 tis. €
2022 4,7 mil. € 359,4 tis. €
2021 4,1 mil. € 262,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,1 mil. €
  • Zásoby1,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky86,6 tis. €
  • Finančné účty135,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku5,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie145,4 tis. €
  • Rezervy42,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky756,2 tis. €
  • Bankové úvery1,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GINKA, s.r.o. v konkurze?

GINKA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GINKA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GINKA, s.r.o. tržby 4,0 mil. €.

Je firma GINKA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GINKA, s.r.o. dosiahla zisk 145,4 tis. €.

Je GINKA, s.r.o. platiteľom DPH?

GINKA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GINKA, s.r.o. sídli?

GINKA, s.r.o. má sídlo na adrese Južná trieda 82, Košice, 040 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026