ARKO, s.r.o. Košice

Aktívna spoločnosť
IČO: 36181919
DIČ: 2020057413
IČ DPH: SK2020057413
Slavkovská 12, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slavkovská 12, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.25
Dátum vzniku: 30. 1. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 2. 1998
Spisová značka: Sro/10133/V
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovateľská činnosť; - leasingová činnosť; - skladovanie tovaru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Renáta Korbelová od 20. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARKO, s.r.o. Košice v roku 2025 zvýšila zisk o 453 % na 5,8 tis. € a tržby jej narástli o 65 % na 833,6 tis. €.

833,6 tis. €
Tržby
5,8 tis. €
Zisk
833,7 tis. €
Celkové výnosy
612,5 tis. €
Aktíva
116,5 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
8,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 83,0 tis., 2022 4,9 tis., 2023 17,1 tis., 2024 1,0 tis., 2025 5,8 tis.202183,0 tis.20224,9 tis.202317,1 tis.20241,0 tis.20255,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 153,0 tis., 2022 397,3 tis., 2023 322,7 tis., 2024 504,8 tis., 2025 833,6 tis.2021153,0 tis.2022397,3 tis.2023322,7 tis.2024504,8 tis.2025833,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 199,1 tis., 2022 399,3 tis., 2023 329,2 tis., 2024 504,8 tis., 2025 833,7 tis.2021199,1 tis.2022399,3 tis.2023329,2 tis.2024504,8 tis.2025833,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 1,9 tis., 2023 4,1 tis., 2024 3,8 tis., 2025 3,8 tis.2021020221,9 tis.20234,1 tis.20243,8 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 833,6 tis. € 5,8 tis. €
2024 504,8 tis. € 1,0 tis. €
2023 322,7 tis. € 17,1 tis. €
2022 397,3 tis. € 4,9 tis. €
2021 153,0 tis. € 83,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok29,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky556,8 tis. €
  • Finančné účty26,7 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie116,5 tis. €
  • Záväzky496,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARKO, s.r.o. Košice v konkurze?

ARKO, s.r.o. Košice nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARKO, s.r.o. Košice tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARKO, s.r.o. Košice tržby 833,6 tis. €.

Je firma ARKO, s.r.o. Košice v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARKO, s.r.o. Košice dosiahla zisk 5,8 tis. €.

Je ARKO, s.r.o. Košice platiteľom DPH?

ARKO, s.r.o. Košice je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ARKO, s.r.o. Košice sídli?

ARKO, s.r.o. Košice má sídlo na adrese Slavkovská 12, Košice.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026