UNI Racing, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36181641
DIČ: 2020036799
IČ DPH: SK2020036799
Šafárikova 4135, Rožňava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šafárikova 4135, Rožňava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 29. 1. 1998
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2000
Spisová značka: Sro/10108/V
Predmet podnikania (výber): činnosť športovej agentúry; reklamná a propagačná činnosť; sprostredkovanie obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Robert Viglaský od 19. 7. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UNI Racing, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 77 % na 506 € a tržby jej klesli o 16 % na 439,9 tis. €.

439,9 tis. €
Tržby
506 €
Zisk
457,5 tis. €
Celkové výnosy
657,4 tis. €
Aktíva
167,9 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
29,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 tis., 2022 12,7 tis., 2023 4,8 tis., 2024 2,2 tis., 2025 50620213,6 tis.202212,7 tis.20234,8 tis.20242,2 tis.2025506
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 443,3 tis., 2022 598,6 tis., 2023 471,3 tis., 2024 522,4 tis., 2025 439,9 tis.2021443,3 tis.2022598,6 tis.2023471,3 tis.2024522,4 tis.2025439,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 439,9 tis. € 506 €
2024 522,4 tis. € 2,2 tis. €
2023 471,3 tis. € 4,8 tis. €
2022 598,6 tis. € 12,7 tis. €
2021 443,3 tis. € 3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok263,7 tis. €
  • Zásoby257,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky59,4 tis. €
  • Finančné účty76,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov130,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie506 €
  • Rezervy3,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky463,6 tis. €
  • Bankové úvery22,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UNI Racing, s. r. o. v konkurze?

UNI Racing, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UNI Racing, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UNI Racing, s. r. o. tržby 439,9 tis. €.

Je firma UNI Racing, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UNI Racing, s. r. o. dosiahla zisk 506 €.

Je UNI Racing, s. r. o. platiteľom DPH?

UNI Racing, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UNI Racing, s. r. o. sídli?

UNI Racing, s. r. o. má sídlo na adrese Šafárikova 4135, Rožňava, 048 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026