PREFA Michalovce, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36181609
DIČ: 2020039241
IČ DPH: SK2020039241
Priemyselná 5, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 5, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 28. 1. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 3. 1998
Spisová značka: Sro/10104/V
Predmet podnikania (výber): veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v odbore: potraviny, textil, odevy, obuv, kožiarenské výrobky, papier, hutnícky …; montáž splynovačov; pomocné stavebné práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Buraľ od 12. 3. 2004
    konateľspoločník
  • BUREX-Žeriavy s.r.o. od 26. 1. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PREFA Michalovce, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 95,4 tis. € a tržby jej klesli o 52 % na 210,2 tis. €.

210,2 tis. €
Tržby
95,4 tis. €
Strata
231,0 tis. €
Celkové výnosy
415,4 tis. €
Aktíva
117,5 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
26,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 2,0 tis., 2023 13,0 tis., 2024 126,6 tis., 2025 −95,4 tis.20212,9 tis.20222,0 tis.202313,0 tis.2024126,6 tis.2025−95,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 110,5 tis., 2022 151,5 tis., 2023 225,3 tis., 2024 435,4 tis., 2025 210,2 tis.2021110,5 tis.2022151,5 tis.2023225,3 tis.2024435,4 tis.2025210,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 210,2 tis. € -95,4 tis. €
2024 435,4 tis. € 126,6 tis. €
2023 225,3 tis. € 13,0 tis. €
2022 151,5 tis. € 2,0 tis. €
2021 110,5 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok340,6 tis. €
  • Zásoby28,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky28,8 tis. €
  • Finančné účty17,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy53,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov152,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-95,4 tis. €
  • Rezervy1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky76,2 tis. €
  • Bankové úvery219,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PREFA Michalovce, s.r.o. v konkurze?

PREFA Michalovce, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PREFA Michalovce, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PREFA Michalovce, s.r.o. tržby 210,2 tis. €.

Je firma PREFA Michalovce, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PREFA Michalovce, s.r.o. vykázala stratu 95,4 tis. €.

Je PREFA Michalovce, s.r.o. platiteľom DPH?

PREFA Michalovce, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PREFA Michalovce, s.r.o. sídli?

PREFA Michalovce, s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 5, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026