Agrolesysnv s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36179523
DIČ: 2020033125
IČ DPH: SK2020033125
Novoveská cesta 9304/28, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novoveská cesta 9304/28, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.10
Dátum vzniku: 9. 12. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 12. 1997
Spisová značka: Sro/9912/V
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárska prvovýroba; - maloobchod a veľkoobchod v odbore: potraviny, ovocie, zelenina, domáce potreby, drobný tovar, športové potreby, dro…; - ambulantný predaj, komisionálny predaj …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Perháč od 1. 1. 2022
    konateľ
  • Ing. Ján Novák od 1. 1. 2022
    konateľ
  • Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o. od 18. 1. 2022
    spoločník
  • Mesto Spišská Nová Ves od 18. 1. 2022
    spoločník
  • Ing. Ľubomír Pastiran od 21. 8. 2023
    člen dozornej rady
  • JUDr. Ing. Igor Geletka od 21. 8. 2023
    člen dozornej rady
  • Mgr. Lívia Klaciková od 15. 3. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Agrolesysnv s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 12,8 tis. € a tržby jej klesli o 72 % na 90,3 tis. €.

90,3 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Strata
298,7 tis. €
Celkové výnosy
212,1 tis. €
Aktíva
4,2 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
26,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,5 tis., 2022 12,5 tis., 2023 −36,8 tis., 2024 8,2 tis., 2025 −12,8 tis.202120,5 tis.202212,5 tis.2023−36,8 tis.20248,2 tis.2025−12,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 252,5 tis., 2022 255,6 tis., 2023 266,7 tis., 2024 318,8 tis., 2025 90,3 tis.2021252,5 tis.2022255,6 tis.2023266,7 tis.2024318,8 tis.202590,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 90,3 tis. € -12,8 tis. €
2024 318,8 tis. € 8,2 tis. €
2023 266,7 tis. € -36,8 tis. €
2022 255,6 tis. € 12,5 tis. €
2021 252,5 tis. € 20,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok113,0 tis. €
  • Zásoby71,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky704 €
  • Krátkodobé pohľadávky26,9 tis. €
  • Finančné účty347 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy4,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-12,8 tis. €
  • Rezervy14,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky78,0 tis. €
  • Bankové úvery113,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Agrolesysnv s. r. o. v konkurze?

Agrolesysnv s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Agrolesysnv s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Agrolesysnv s. r. o. tržby 90,3 tis. €.

Je firma Agrolesysnv s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Agrolesysnv s. r. o. vykázala stratu 12,8 tis. €.

Je Agrolesysnv s. r. o. platiteľom DPH?

Agrolesysnv s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Agrolesysnv s. r. o. sídli?

Agrolesysnv s. r. o. má sídlo na adrese Novoveská cesta 9304/28, Spišská Nová Ves, 053 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026