GASCONT, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36168980
DIČ: 2020043597
IČ DPH: SK2020043597
Južná trieda 78, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Južná trieda 78, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 19. 12. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1997
Spisová značka: Sro/8905/V
Predmet podnikania (výber): zámočníctvo; povrchové úpravy oceľových konštrukcií, technologických zariadení a priemyselných potrubí nátermi; veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s potrubím, potrubným príslušenstvom, profilovým materiálom, armatúrami a plynos… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anton Babuščák od 16. 12. 2015
    konateľspoločník
  • Ing. Miloš Babuščák od 16. 12. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GASCONT, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 23 % na 105,5 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
105,5 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
121,1 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
18,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,5 tis., 2022 56,5 tis., 2023 78,4 tis., 2024 137,5 tis., 2025 105,5 tis.202131,5 tis.202256,5 tis.202378,4 tis.2024137,5 tis.2025105,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,9 mil.20211,1 mil.20221,3 mil.20231,3 mil.20241,7 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 105,5 tis. €
2024 1,7 mil. € 137,5 tis. €
2023 1,3 mil. € 78,4 tis. €
2022 1,3 mil. € 56,5 tis. €
2021 1,1 mil. € 31,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok103,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky724,7 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok278,9 tis. €
  • Finančné účty180,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie105,5 tis. €
  • Rezervy5,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky14,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €
  • Bankové úvery72,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GASCONT, spol. s r.o. v konkurze?

GASCONT, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GASCONT, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GASCONT, spol. s r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma GASCONT, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GASCONT, spol. s r.o. dosiahla zisk 105,5 tis. €.

Je GASCONT, spol. s r.o. platiteľom DPH?

GASCONT, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GASCONT, spol. s r.o. sídli?

GASCONT, spol. s r.o. má sídlo na adrese Južná trieda 78, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026