RADIX-MED, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36055646
DIČ: 2021716455
Včelince 56, Včelince

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Včelince 56, Včelince Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 1. 8. 2002
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/7862/S
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erika Gyökérová od 23. 10. 2008
    konateľspoločník
  • MUDr. Ján Gyökér od 1. 8. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RADIX-MED, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 32,0 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 136,3 tis. €.

136,3 tis. €
Tržby
32,0 tis. €
Zisk
137,1 tis. €
Celkové výnosy
357,9 tis. €
Aktíva
298,8 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
81,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,5 tis., 2022 19,2 tis., 2023 33,5 tis., 2024 37,4 tis., 2025 32,0 tis.202125,5 tis.202219,2 tis.202333,5 tis.202437,4 tis.202532,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 91,9 tis., 2022 104,4 tis., 2023 120,0 tis., 2024 131,2 tis., 2025 136,3 tis.202191,9 tis.2022104,4 tis.2023120,0 tis.2024131,2 tis.2025136,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 136,3 tis. € 32,0 tis. €
2024 131,2 tis. € 37,4 tis. €
2023 120,0 tis. € 33,5 tis. €
2022 104,4 tis. € 19,2 tis. €
2021 91,9 tis. € 25,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok80,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,0 tis. €
  • Finančné účty254,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov258,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie32,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky54,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RADIX-MED, s.r.o. v konkurze?

RADIX-MED, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RADIX-MED, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RADIX-MED, s.r.o. tržby 136,3 tis. €.

Je firma RADIX-MED, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RADIX-MED, s.r.o. dosiahla zisk 32,0 tis. €.

Kde firma RADIX-MED, s.r.o. sídli?

RADIX-MED, s.r.o. má sídlo na adrese Včelince 56, Včelince, 980 50.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026