Sierra Enterprises s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36047856
DIČ: 2021574841
IČ DPH: SK2021574841
Fiľakovská cesta 285, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fiľakovská cesta 285, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.21
Dátum vzniku: 30. 4. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2005
Spisová značka: Sro/7050/S
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PhDr. Ján Ostrica od 23. 11. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sierra Enterprises s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 49 % na 21,5 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 784,9 tis. €.

784,9 tis. €
Tržby
21,5 tis. €
Zisk
850,3 tis. €
Celkové výnosy
293,7 tis. €
Aktíva
66,7 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
44,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,8 tis., 2022 16,8 tis., 2023 −20,8 tis., 2024 14,4 tis., 2025 21,5 tis.202124,8 tis.202216,8 tis.2023−20,8 tis.202414,4 tis.202521,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 713,6 tis., 2022 901,9 tis., 2023 759,6 tis., 2024 981,2 tis., 2025 784,9 tis.2021713,6 tis.2022901,9 tis.2023759,6 tis.2024981,2 tis.2025784,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 784,9 tis. € 21,5 tis. €
2024 981,2 tis. € 14,4 tis. €
2023 759,6 tis. € -20,8 tis. €
2022 901,9 tis. € 16,8 tis. €
2021 713,6 tis. € 24,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok102,2 tis. €
  • Zásoby209 €
  • Krátkodobé pohľadávky115,8 tis. €
  • Finančné účty71,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy862,2 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-822,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,5 tis. €
  • Rezervy14,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky22,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky190,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sierra Enterprises s.r.o. v konkurze?

Sierra Enterprises s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sierra Enterprises s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sierra Enterprises s.r.o. tržby 784,9 tis. €.

Je firma Sierra Enterprises s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sierra Enterprises s.r.o. dosiahla zisk 21,5 tis. €.

Je Sierra Enterprises s.r.o. platiteľom DPH?

Sierra Enterprises s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sierra Enterprises s.r.o. sídli?

Sierra Enterprises s.r.o. má sídlo na adrese Fiľakovská cesta 285, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026