ZNALEX, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36044776
DIČ: 2021562444
IČ DPH: SK2021562444
Hronská ul. 1, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hronská ul. 1, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.99
Dátum vzniku: 15. 11. 2000
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2006
Spisová značka: Sro/6752/S
Predmet podnikania (výber): - automatizované spracovanie dát; - reklamná a propagačná činnosť; - organizovanie školení a jazykových kurzov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Škripko od 6. 5. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Škripko od 15. 11. 2000
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Rosenberger od 26. 4. 2022
    prokuristaspoločník
  • Ing. Helena Bullová od 15. 8. 2024
    prokurista
  • Ing. Igor Dirnbach od 10. 12. 2025
    prokurista
  • Ing. Jaromír Žaloudek od 21. 9. 2022
    prokurista
  • Ing. Jozef Šlang od 21. 11. 2023
    prokurista
  • Ing. Juraj Veselko od 10. 12. 2025
    prokurista
  • Ing. Mária Hanesová od 21. 9. 2022
    prokurista
  • Ing. Peter Štefány od 21. 9. 2022
    prokurista
  • Ing. Vladimír Paška od 13. 9. 2024
    prokurista
  • Ing. Ľuboš Slobodník od 10. 12. 2025
    prokurista
  • Ing. Štefan Pastierovič od 21. 9. 2022
    prokurista
  • Ján Králik od 21. 9. 2022
    prokurista
  • Ján Závodný od 21. 9. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZNALEX, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 92 % na 10,8 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 202,0 tis. €.

202,0 tis. €
Tržby
10,8 tis. €
Zisk
110,8 tis. €
Aktíva
58,3 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,6 tis., 2022 21,2 tis., 2023 2,5 tis., 2024 5,6 tis., 2025 10,8 tis.20215,6 tis.202221,2 tis.20232,5 tis.20245,6 tis.202510,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 113,7 tis., 2022 134,1 tis., 2023 153,1 tis., 2024 169,9 tis., 2025 202,0 tis.2021113,7 tis.2022134,1 tis.2023153,1 tis.2024169,9 tis.2025202,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 202,0 tis. € 10,8 tis. €
2024 169,9 tis. € 5,6 tis. €
2023 153,1 tis. € 2,5 tis. €
2022 134,1 tis. € 21,2 tis. €
2021 113,7 tis. € 5,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie58,3 tis. €
  • Záväzky52,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZNALEX, spol. s r.o. v konkurze?

ZNALEX, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZNALEX, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZNALEX, spol. s r.o. tržby 202,0 tis. €.

Je firma ZNALEX, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZNALEX, spol. s r.o. dosiahla zisk 10,8 tis. €.

Je ZNALEX, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ZNALEX, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZNALEX, spol. s r.o. sídli?

ZNALEX, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hronská ul. 1, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026