MVIA SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36041271
DIČ: 2020069029
IČ DPH: SK2020069029
Miletičova 21, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miletičova 21, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 26. 4. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 12. 2020
Spisová značka: Sro/157110/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jiří Smejkal od 12. 11. 2021
    konateľ
  • Tomáš Bedáň od 12. 11. 2021
    konateľ
  • MVIA s.r.o. od 18. 1. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MVIA SK, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 12 % na 13,6 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 171,4 tis. €.

171,4 tis. €
Tržby
13,6 tis. €
Strata
71,8 tis. €
Aktíva
54,6 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 677, 2022 1,6 tis., 2023 −4,0 tis., 2024 −15,5 tis., 2025 −13,6 tis.202167720221,6 tis.2023−4,0 tis.2024−15,5 tis.2025−13,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 131,5 tis., 2022 257,4 tis., 2023 279,5 tis., 2024 258,5 tis., 2025 171,4 tis.2021131,5 tis.2022257,4 tis.2023279,5 tis.2024258,5 tis.2025171,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 171,4 tis. € -13,6 tis. €
2024 258,5 tis. € -15,5 tis. €
2023 279,5 tis. € -4,0 tis. €
2022 257,4 tis. € 1,6 tis. €
2021 131,5 tis. € 677 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie54,6 tis. €
  • Záväzky17,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MVIA SK, s. r. o. v konkurze?

MVIA SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MVIA SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MVIA SK, s. r. o. tržby 171,4 tis. €.

Je firma MVIA SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MVIA SK, s. r. o. vykázala stratu 13,6 tis. €.

Je MVIA SK, s. r. o. platiteľom DPH?

MVIA SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MVIA SK, s. r. o. sídli?

MVIA SK, s. r. o. má sídlo na adrese Miletičova 21, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026