SITNO HOLDING, a.s.

IČO 36040932 · DIČ 2020064629 · IČ DPH SK2020064629

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Akciová spoločnosť
Sídlo
Zechenterova 328/5, Kremnica
Odvetvie (NACE)
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti · 74.90
Dátum vzniku
2000-04-06
Tržby 2025
34,1 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
-31,9 tis. €
Základné imanie
8,3 mil. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sa/611/S

Predmet podnikania (výber)
- poradenská a sprostredkovateľská činnosť v oblasti marketingu a investícií; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 34,1 tis. € -31,9 tis. €
2024 5,1 tis. € 2,6 tis. €
2023 3,0 tis. € 163 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

B

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma SITNO HOLDING, a.s. v konkurze?

SITNO HOLDING, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SITNO HOLDING, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SITNO HOLDING, a.s. tržby 34,1 tis. €.

Je SITNO HOLDING, a.s. platiteľom DPH?

SITNO HOLDING, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SITNO HOLDING, a.s. sídli?

SITNO HOLDING, a.s. má sídlo na adrese Zechenterova 328/5, Kremnica, 96701.