AMICOMP BB s.r.o.

IČO 36035971 · DIČ 2020087740 · IČ DPH SK2020087740

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Bernolákova 14542/14B, Banská Bystrica
Odvetvie (NACE)
Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov · 46.51
Dátum vzniku
1999-05-12
Tržby 2025
241,8 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
1,4 tis. €
Základné imanie
239,4 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/5905/S
Verejné obstarávanie (dodávateľ)
9 záznamov

Predmet podnikania (výber)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti …

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 241,8 tis. € 1,4 tis. €
2024 232,9 tis. € 17,8 tis. €
2023 258,8 tis. € 25,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma AMICOMP BB s.r.o. v konkurze?

AMICOMP BB s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AMICOMP BB s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AMICOMP BB s.r.o. tržby 241,8 tis. €.

Je AMICOMP BB s.r.o. platiteľom DPH?

AMICOMP BB s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AMICOMP BB s.r.o. sídli?

AMICOMP BB s.r.o. má sídlo na adrese Bernolákova 14542/14B, Banská Bystrica, 97405.