Pneucomp ZV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36030422
DIČ: 2020067984
IČ DPH: SK2020067984
Balkán 53, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Balkán 53, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.32
Dátum vzniku: 16. 4. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 3. 2001
Spisová značka: Sro/5442/S
Predmet podnikania (výber): - nákup a predaj pneumatík a autopríslušenstva; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Štefka od 22. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pneucomp ZV s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 70 % na 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 249,2 tis. €.

249,2 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
249,6 tis. €
Celkové výnosy
67,5 tis. €
Aktíva
24,5 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
20,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,8 tis., 2022 112, 2023 6,7 tis., 2024 13,1 tis., 2025 4,0 tis.2021−2,8 tis.202211220236,7 tis.202413,1 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 261,3 tis., 2022 310,0 tis., 2023 298,8 tis., 2024 302,0 tis., 2025 249,2 tis.2021261,3 tis.2022310,0 tis.2023298,8 tis.2024302,0 tis.2025249,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 249,2 tis. € 4,0 tis. €
2024 302,0 tis. € 13,1 tis. €
2023 298,8 tis. € 6,7 tis. €
2022 310,0 tis. € 112 €
2021 261,3 tis. € -2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,4 tis. €
  • Zásoby5,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,2 tis. €
  • Finančné účty49,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy12,5 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov769 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,0 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky41,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pneucomp ZV s.r.o. v konkurze?

Pneucomp ZV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pneucomp ZV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pneucomp ZV s.r.o. tržby 249,2 tis. €.

Je firma Pneucomp ZV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pneucomp ZV s.r.o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Je Pneucomp ZV s.r.o. platiteľom DPH?

Pneucomp ZV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pneucomp ZV s.r.o. sídli?

Pneucomp ZV s.r.o. má sídlo na adrese Balkán 53, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026