Toli Media s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36028541
DIČ: 2020067676
IČ DPH: SK2020067676
Pri Suchom mlyne 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Suchom mlyne 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 5. 1. 1998
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2002
Spisová značka: Sro/26406/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Janka Lúčanská od 5. 1. 1998
    konateľspoločník
  • Bc. Tomáš Lúčanský od 29. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Toli Media s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 198 % na 15,8 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 64,4 tis. €.

64,4 tis. €
Tržby
15,8 tis. €
Zisk
68,9 tis. €
Celkové výnosy
221,9 tis. €
Aktíva
213,5 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
54,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 72,7 tis., 2022 16,5 tis., 2023 503, 2024 5,3 tis., 2025 15,8 tis.202172,7 tis.202216,5 tis.202350320245,3 tis.202515,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 229,6 tis., 2022 156,2 tis., 2023 51,4 tis., 2024 68,1 tis., 2025 64,4 tis.2021229,6 tis.2022156,2 tis.202351,4 tis.202468,1 tis.202564,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 64,4 tis. € 15,8 tis. €
2024 68,1 tis. € 5,3 tis. €
2023 51,4 tis. € 503 €
2022 156,2 tis. € 16,5 tis. €
2021 229,6 tis. € 72,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky161,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,1 tis. €
  • Finančné účty47,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov189,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky972 €
  • Krátkodobé záväzky7,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Toli Media s.r.o. v konkurze?

Toli Media s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Toli Media s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Toli Media s.r.o. tržby 64,4 tis. €.

Je firma Toli Media s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Toli Media s.r.o. dosiahla zisk 15,8 tis. €.

Je Toli Media s.r.o. platiteľom DPH?

Toli Media s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Toli Media s.r.o. sídli?

Toli Media s.r.o. má sídlo na adrese Pri Suchom mlyne 6, Bratislava, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026