TATER, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36021733
DIČ: 2020091403
IČ DPH: SK2020091403
Príboj 558, Slovenská Ľupča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Príboj 558, Slovenská Ľupča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 17. 6. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 1. 1998
Spisová značka: Sro/4582/S
Predmet podnikania (výber): - prevádzkovanie píly; - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému sprotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Janka Opremčáková od 13. 10. 1998
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATER, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 12 % na 224,6 tis. € a tržby jej klesli o 68 % na 83,4 tis. €.

83,4 tis. €
Tržby
224,6 tis. €
Strata
105,3 tis. €
Celkové výnosy
403,2 tis. €
Aktíva
396,9 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
−56,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 82,6 tis., 2022 5,6 tis., 2023 4,4 tis., 2024 −200,3 tis., 2025 −224,6 tis.202182,6 tis.20225,6 tis.20234,4 tis.2024−200,3 tis.2025−224,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,1 mil., 2024 256,7 tis., 2025 83,4 tis.20211,6 mil.20221,7 mil.20231,1 mil.2024256,7 tis.202583,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 83,4 tis. € -224,6 tis. €
2024 256,7 tis. € -200,3 tis. €
2023 1,1 mil. € 4,4 tis. €
2022 1,7 mil. € 5,6 tis. €
2021 1,6 mil. € 82,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok282,9 tis. €
  • Zásoby18,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,2 tis. €
  • Finančné účty84,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie86 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy535,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov74,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-224,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATER, spol. s r.o. v konkurze?

TATER, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATER, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATER, spol. s r.o. tržby 83,4 tis. €.

Je firma TATER, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATER, spol. s r.o. vykázala stratu 224,6 tis. €.

Je TATER, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TATER, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATER, spol. s r.o. sídli?

TATER, spol. s r.o. má sídlo na adrese Príboj 558, Slovenská Ľupča, 976 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026