S-EPI, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36014991
DIČ: 2020100665
IČ DPH: SK2020100665
Martina Rázusa 23A/8336, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Martina Rázusa 23A/8336, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 10. 12. 1996
Základné imanie: 232,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1997
Spisová značka: Sro/3780/L
Predmet podnikania (výber): služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; počítačové služby; maloobchod a veľkoobchod v plnom rozsahu mimo koncesovaných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Renáta Mikulíková od 8. 6. 2010
    konateľ
  • Janka Peluchová od 1. 3. 2014
    konateľ
  • Mgr. Juraj Málik od 6. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S-EPI, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 94 % na 310,2 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 4,9 mil. €.

4,9 mil. €
Tržby
310,2 tis. €
Zisk
4,9 mil. €
Celkové výnosy
5,3 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
11,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 156,1 tis., 2022 75,2 tis., 2023 65,0 tis., 2024 159,8 tis., 2025 310,2 tis.2021156,1 tis.202275,2 tis.202365,0 tis.2024159,8 tis.2025310,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,4 mil., 2022 3,8 mil., 2023 4,4 mil., 2024 4,6 mil., 2025 4,9 mil.20213,4 mil.20223,8 mil.20234,4 mil.20244,6 mil.20254,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,9 mil. € 310,2 tis. €
2024 4,6 mil. € 159,8 tis. €
2023 4,4 mil. € 65,0 tis. €
2022 3,8 mil. € 75,2 tis. €
2021 3,4 mil. € 156,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok337,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok269,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky262,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,4 mil. €
  • Finančné účty18,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie232,4 tis. €
  • Fondy zo zisku23,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie310,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky376,5 tis. €
  • Bankové úvery334,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S-EPI, s. r. o. v konkurze?

S-EPI, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S-EPI, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S-EPI, s. r. o. tržby 4,9 mil. €.

Je firma S-EPI, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S-EPI, s. r. o. dosiahla zisk 310,2 tis. €.

Je S-EPI, s. r. o. platiteľom DPH?

S-EPI, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S-EPI, s. r. o. sídli?

S-EPI, s. r. o. má sídlo na adrese Martina Rázusa 23A/8336, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026