STYLEX - SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36010979
DIČ: 2020440961
IČ DPH: SK2020440961
Domaniža 421, Domaniža

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Domaniža 421, Domaniža Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 4. 10. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 10. 1996
Spisová značka: Sro/3669/R
Predmet podnikania (výber): - výroba jednoduchých výrobkov z dreva; - výroba dekoračných obrazov; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Viliam Šištík od 4. 10. 1996
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STYLEX - SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 78 % na 16,2 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 378,4 tis. €.

378,4 tis. €
Tržby
16,2 tis. €
Zisk
378,4 tis. €
Celkové výnosy
781,0 tis. €
Aktíva
523,0 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
13,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −106,4 tis., 2022 424, 2023 −76,1 tis., 2024 73,6 tis., 2025 16,2 tis.2021−106,4 tis.20224242023−76,1 tis.202473,6 tis.202516,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 154,2 tis., 2022 228,4 tis., 2023 114,1 tis., 2024 325,1 tis., 2025 378,4 tis.2021154,2 tis.2022228,4 tis.2023114,1 tis.2024325,1 tis.2025378,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 378,4 tis. € 16,2 tis. €
2024 325,1 tis. € 73,6 tis. €
2023 114,1 tis. € -76,1 tis. €
2022 228,4 tis. € 424 €
2021 154,2 tis. € -106,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok111,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,8 tis. €
  • Zásoby400,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky180,5 tis. €
  • Finančné účty86,1 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie523,0 tis. €
  • Záväzky258,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STYLEX - SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

STYLEX - SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STYLEX - SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STYLEX - SLOVAKIA, s.r.o. tržby 378,4 tis. €.

Je firma STYLEX - SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STYLEX - SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 16,2 tis. €.

Je STYLEX - SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

STYLEX - SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STYLEX - SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

STYLEX - SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Domaniža 421, Domaniža, 018 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026