ABO Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36009270
DIČ: 2020463038
IČ DPH: SK2020463038
Ľ. Podjavorinskej 5, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľ. Podjavorinskej 5, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.14
Dátum vzniku: 6. 9. 1996
Základné imanie: 25,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 10. 1996
Spisová značka: Sro/46974/R
Predmet podnikania (výber): - výroba a predaj priemyselných armatúr v rozsahu remeselnej živnosti; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja koneč- nému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavel Pohořský od 14. 5. 2018
    konateľ
  • Ing. Petra Pohořská od 5. 1. 2015
    konateľ
  • ABO GROUP, a.s. od 21. 5. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ABO Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 565 % na 86,8 tis. € a tržby jej narástli o 46 % na 917,8 tis. €.

917,8 tis. €
Tržby
86,8 tis. €
Zisk
939,2 tis. €
Celkové výnosy
242,0 tis. €
Aktíva
115,0 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
21,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,9 tis., 2022 −13,0 tis., 2023 186,6 tis., 2024 13,1 tis., 2025 86,8 tis.20217,9 tis.2022−13,0 tis.2023186,6 tis.202413,1 tis.202586,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 512,5 tis., 2022 449,9 tis., 2023 766,7 tis., 2024 630,2 tis., 2025 917,8 tis.2021512,5 tis.2022449,9 tis.2023766,7 tis.2024630,2 tis.2025917,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 917,8 tis. € 86,8 tis. €
2024 630,2 tis. € 13,1 tis. €
2023 766,7 tis. € 186,6 tis. €
2022 449,9 tis. € -13,0 tis. €
2021 512,5 tis. € 7,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,0 tis. €
  • Zásoby92 €
  • Dlhodobé pohľadávky717 €
  • Krátkodobé pohľadávky112,2 tis. €
  • Finančné účty104,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie86,8 tis. €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky122,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ABO Slovakia s.r.o. v konkurze?

ABO Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ABO Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ABO Slovakia s.r.o. tržby 917,8 tis. €.

Je firma ABO Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ABO Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 86,8 tis. €.

Je ABO Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

ABO Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ABO Slovakia s.r.o. sídli?

ABO Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Ľ. Podjavorinskej 5, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026