MAABEL slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36009199
DIČ: 2020471607
IČ DPH: SK2020471607
P. Hostinského 1037/12, Rimavská Sobota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: P. Hostinského 1037/12, Rimavská Sobota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 5. 9. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 1996
Spisová značka: Sro/3789/S
Predmet podnikania (výber): - veľkoobhchod s tovarom mimo koncesovaných a viazaných; - maloobchod s tovarom mimo koncesovaných a viazaných; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vojtech Krokavec od 18. 12. 2006
    konateľspoločník
  • Marta Krokavcová od 18. 12. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAABEL slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 82 % na 17,5 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 36,2 tis. €.

36,2 tis. €
Tržby
17,5 tis. €
Zisk
52,9 tis. €
Aktíva
43,3 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 794, 2022 1,1 tis., 2023 5,6 tis., 2024 9,6 tis., 2025 17,5 tis.202179420221,1 tis.20235,6 tis.20249,6 tis.202517,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,1 tis., 2022 21,8 tis., 2023 31,5 tis., 2024 30,7 tis., 2025 36,2 tis.202120,1 tis.202221,8 tis.202331,5 tis.202430,7 tis.202536,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,2 tis. € 17,5 tis. €
2024 30,7 tis. € 9,6 tis. €
2023 31,5 tis. € 5,6 tis. €
2022 21,8 tis. € 1,1 tis. €
2021 20,1 tis. € 794 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,3 tis. €
  • Záväzky9,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAABEL slovakia, s.r.o. v konkurze?

MAABEL slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAABEL slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAABEL slovakia, s.r.o. tržby 36,2 tis. €.

Je firma MAABEL slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAABEL slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 17,5 tis. €.

Je MAABEL slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

MAABEL slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAABEL slovakia, s.r.o. sídli?

MAABEL slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese P. Hostinského 1037/12, Rimavská Sobota, 979 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026