Schavemaker Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35978406
DIČ: 2022129769
IČ DPH: SK2022129769
Seredská 4012/247, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Seredská 4012/247, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 8. 2. 2006
Základné imanie: 66,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2006
Spisová značka: Sro/19103/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hendricus Schavemaker od 8. 2. 2006
    konateľ
  • Schavemaker Beverwijk B.V. od 4. 4. 2023
    spoločník
  • Schavemaker Transport B.V. od 4. 4. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Schavemaker Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 65 % na 56,5 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 5,4 mil. €.

5,4 mil. €
Tržby
56,5 tis. €
Zisk
5,8 mil. €
Celkové výnosy
3,3 mil. €
Aktíva
901,6 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
39,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,2 tis., 2022 4,0 tis., 2023 226,4 tis., 2024 159,3 tis., 2025 56,5 tis.202117,2 tis.20224,0 tis.2023226,4 tis.2024159,3 tis.202556,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,4 mil., 2022 4,4 mil., 2023 4,9 mil., 2024 5,1 mil., 2025 5,4 mil.20213,4 mil.20224,4 mil.20234,9 mil.20245,1 mil.20255,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,4 mil. € 56,5 tis. €
2024 5,1 mil. € 159,3 tis. €
2023 4,9 mil. € 226,4 tis. €
2022 4,4 mil. € 4,0 tis. €
2021 3,4 mil. € 17,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Zásoby45,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,4 mil. €
  • Finančné účty17,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie42,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie66,4 tis. €
  • Kapitálové fondy2,0 mil. €
  • Fondy zo zisku8,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie56,5 tis. €
  • Rezervy126,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 mil. €
  • Krátkodobé záväzky895,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Schavemaker Slovakia s. r. o. v konkurze?

Schavemaker Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Schavemaker Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Schavemaker Slovakia s. r. o. tržby 5,4 mil. €.

Je firma Schavemaker Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Schavemaker Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 56,5 tis. €.

Je Schavemaker Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Schavemaker Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Schavemaker Slovakia s. r. o. sídli?

Schavemaker Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Seredská 4012/247, Trnava, 917 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026