LV PROMO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35977264
DIČ: 2022125391
IČ DPH: SK2022125391
Strojnícka 84, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Strojnícka 84, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 2. 2. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2006
Spisová značka: Sro/39258/B
Predmet podnikania (výber): reklamná a propagačná činnosť; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Kubal od 2. 2. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LV PROMO, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 84,7 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 554,1 tis. €.

554,1 tis. €
Tržby
84,7 tis. €
Zisk
556,8 tis. €
Celkové výnosy
356,4 tis. €
Aktíva
278,5 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
29,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 127,7 tis., 2022 94,3 tis., 2023 90,3 tis., 2024 96,2 tis., 2025 84,7 tis.2021127,7 tis.202294,3 tis.202390,3 tis.202496,2 tis.202584,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 619,7 tis., 2022 531,6 tis., 2023 488,1 tis., 2024 535,9 tis., 2025 554,1 tis.2021619,7 tis.2022531,6 tis.2023488,1 tis.2024535,9 tis.2025554,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 554,1 tis. € 84,7 tis. €
2024 535,9 tis. € 96,2 tis. €
2023 488,1 tis. € 90,3 tis. €
2022 531,6 tis. € 94,3 tis. €
2021 619,7 tis. € 127,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,6 tis. €
  • Zásoby2,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky132,0 tis. €
  • Finančné účty193,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov186,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie84,7 tis. €
  • Rezervy723 €
  • Dlhodobé záväzky484 €
  • Krátkodobé záväzky76,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LV PROMO, s.r.o. v konkurze?

LV PROMO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LV PROMO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LV PROMO, s.r.o. tržby 554,1 tis. €.

Je firma LV PROMO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LV PROMO, s.r.o. dosiahla zisk 84,7 tis. €.

Je LV PROMO, s.r.o. platiteľom DPH?

LV PROMO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LV PROMO, s.r.o. sídli?

LV PROMO, s.r.o. má sídlo na adrese Strojnícka 84, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026