SANFIT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35976926
DIČ: 2022123521
Nábrežná 3, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nábrežná 3, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 31. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17661/N
Predmet podnikania (výber): poradenská a konzultačná činnosť v oblasti športu, regenerácie, rekondície a masérskych služieb; organizovanie kurzov, školení, seminárov, kultúrnych podujatí, regeneračných a rehabilitačných pobytov; prevádzkovanie športového zariadenia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Parízek od 2. 1. 2023
    konateľspoločník
  • MUDr. Pavol Kalina od 2. 1. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SANFIT, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 76,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 415,0 tis. €.

415,0 tis. €
Tržby
76,3 tis. €
Zisk
415,0 tis. €
Celkové výnosy
313,8 tis. €
Aktíva
236,2 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
80,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,0 tis., 2022 28,2 tis., 2023 73,5 tis., 2024 79,2 tis., 2025 76,3 tis.202134,0 tis.202228,2 tis.202373,5 tis.202479,2 tis.202576,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 161,6 tis., 2022 168,9 tis., 2023 327,6 tis., 2024 428,8 tis., 2025 415,0 tis.2021161,6 tis.2022168,9 tis.2023327,6 tis.2024428,8 tis.2025415,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 164,1 tis., 2022 186,5 tis., 2023 327,7 tis., 2024 437,7 tis., 2025 415,0 tis.2021164,1 tis.2022186,5 tis.2023327,7 tis.2024437,7 tis.2025415,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 9,0 tis., 2022 9,2 tis., 2023 19,5 tis., 2024 21,2 tis., 2025 20,7 tis.20219,0 tis.20229,2 tis.202319,5 tis.202421,2 tis.202520,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 415,0 tis. € 76,3 tis. €
2024 428,8 tis. € 79,2 tis. €
2023 327,6 tis. € 73,5 tis. €
2022 168,9 tis. € 28,2 tis. €
2021 161,6 tis. € 34,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,1 tis. €
  • Finančné účty221,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov152,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie76,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky31,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky45,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SANFIT, s.r.o. v konkurze?

SANFIT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SANFIT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SANFIT, s.r.o. tržby 415,0 tis. €.

Je firma SANFIT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SANFIT, s.r.o. dosiahla zisk 76,3 tis. €.

Kde firma SANFIT, s.r.o. sídli?

SANFIT, s.r.o. má sídlo na adrese Nábrežná 3, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026