Chateau Malanta s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35976446
DIČ: 2022125435
IČ DPH: SK2022125435
Agátová 28, Nitrianske Hrnčiarovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Agátová 28, Nitrianske Hrnčiarovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 27. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2022
Spisová značka: Sro/17644/N
Predmet podnikania (výber): výroba nápojov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Czako od 18. 11. 2013
    konateľspoločník
  • Peter Czako od 18. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Chateau Malanta s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,6 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 40,3 tis. €.

40,3 tis. €
Tržby
1,6 tis. €
Zisk
48,6 tis. €
Aktíva
24,0 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 2,4 tis., 2023 31, 2024 −1,1 tis., 2025 1,6 tis.20211,9 tis.20222,4 tis.2023312024−1,1 tis.20251,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,7 tis., 2022 31,7 tis., 2023 41,4 tis., 2024 37,8 tis., 2025 40,3 tis.202124,7 tis.202231,7 tis.202341,4 tis.202437,8 tis.202540,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,3 tis. € 1,6 tis. €
2024 37,8 tis. € -1,1 tis. €
2023 41,4 tis. € 31 €
2022 31,7 tis. € 2,4 tis. €
2021 24,7 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,0 tis. €
  • Záväzky24,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Chateau Malanta s.r.o. v konkurze?

Chateau Malanta s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Chateau Malanta s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Chateau Malanta s.r.o. tržby 40,3 tis. €.

Je firma Chateau Malanta s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Chateau Malanta s.r.o. dosiahla zisk 1,6 tis. €.

Je Chateau Malanta s.r.o. platiteľom DPH?

Chateau Malanta s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Chateau Malanta s.r.o. sídli?

Chateau Malanta s.r.o. má sídlo na adrese Agátová 28, Nitrianske Hrnčiarovce, 951 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026