PAMO SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35973153
DIČ: 2022113126
IČ DPH: SK2022113126
Matejkova 15, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Matejkova 15, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 6. 1. 2006
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2006
Spisová značka: Sro/38972/B
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie práce; čistenie interiérov a exteriérov áut; kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavel Derkay od 6. 1. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAMO SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 17,1 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 152,7 tis. €.

152,7 tis. €
Tržby
17,1 tis. €
Zisk
202,4 tis. €
Celkové výnosy
597,7 tis. €
Aktíva
105,0 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
0,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,7 tis., 2022 8,0 tis., 2023 10,8 tis., 2024 23,1 tis., 2025 17,1 tis.20217,7 tis.20228,0 tis.202310,8 tis.202423,1 tis.202517,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 123,5 tis., 2022 140,5 tis., 2023 137,1 tis., 2024 160,4 tis., 2025 152,7 tis.2021123,5 tis.2022140,5 tis.2023137,1 tis.2024160,4 tis.2025152,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 152,7 tis. € 17,1 tis. €
2024 160,4 tis. € 23,1 tis. €
2023 137,1 tis. € 10,8 tis. €
2022 140,5 tis. € 8,0 tis. €
2021 123,5 tis. € 7,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok90,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky442,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky61,5 tis. €
  • Finančné účty2,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie793 €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Kapitálové fondy480,0 tis. €
  • Fondy zo zisku669 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-399,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky489,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie210 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAMO SK, s.r.o. v konkurze?

PAMO SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAMO SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAMO SK, s.r.o. tržby 152,7 tis. €.

Je firma PAMO SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAMO SK, s.r.o. dosiahla zisk 17,1 tis. €.

Je PAMO SK, s.r.o. platiteľom DPH?

PAMO SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PAMO SK, s.r.o. sídli?

PAMO SK, s.r.o. má sídlo na adrese Matejkova 15, Bratislava, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026