BVfon Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35972840
DIČ: 2022124313
IČ DPH: SK2022124313
Kultúrna 19, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kultúrna 19, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Telekomunikácie 61.90
Dátum vzniku: 10. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2006
Spisová značka: Sro/38945/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; poskytovanie software - predaj a prenájom hotových programov so súhlasom autora …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kai Thiel od 11. 10. 2019
    konateľ
  • Oliver Drews od 22. 2. 2022
    konateľ
  • Telio Communications GmbH od 25. 2. 2022
    spoločník
  • Telio Management GmbH od 4. 10. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BVfon Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 219,6 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 4,9 mil. €.

4,9 mil. €
Tržby
219,6 tis. €
Zisk
5,0 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
698,6 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 88,9 tis., 2022 70,1 tis., 2023 127,3 tis., 2024 272,6 tis., 2025 219,6 tis.202188,9 tis.202270,1 tis.2023127,3 tis.2024272,6 tis.2025219,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,2 mil., 2022 4,6 mil., 2023 5,1 mil., 2024 5,2 mil., 2025 4,9 mil.20214,2 mil.20224,6 mil.20235,1 mil.20245,2 mil.20254,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,9 mil. € 219,6 tis. €
2024 5,2 mil. € 272,6 tis. €
2023 5,1 mil. € 127,3 tis. €
2022 4,6 mil. € 70,1 tis. €
2021 4,2 mil. € 88,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok525,5 tis. €
  • Zásoby86,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky319,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky148,6 tis. €
  • Finančné účty305,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov469,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie219,6 tis. €
  • Rezervy36,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky786 €
  • Krátkodobé záväzky493,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie165,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BVfon Slovakia, s. r. o. v konkurze?

BVfon Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BVfon Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BVfon Slovakia, s. r. o. tržby 4,9 mil. €.

Je firma BVfon Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BVfon Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 219,6 tis. €.

Je BVfon Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

BVfon Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BVfon Slovakia, s. r. o. sídli?

BVfon Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Kultúrna 19, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026