VI GROUP, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35972131
DIČ: 2022119352
IČ DPH: SK2022119352
Roľnícka 157, Bratislava - mestská časť Vajnory

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Roľnícka 157, Bratislava - mestská časť Vajnory Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 30. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2007
Spisová značka: Sro/38885/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VI GROUP, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 31 % na 559,1 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
559,1 tis. €
Zisk
3,5 mil. €
Celkové výnosy
13,0 mil. €
Aktíva
8,1 mil. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
41,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 mil., 2022 193,4 tis., 2023 3,8 tis., 2024 814,1 tis., 2025 559,1 tis.20211,1 mil.2022193,4 tis.20233,8 tis.2024814,1 tis.2025559,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,4 mil., 2022 3,0 mil., 2023 1,6 mil., 2024 3,3 mil., 2025 2,4 mil.20213,4 mil.20223,0 mil.20231,6 mil.20243,3 mil.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € 559,1 tis. €
2024 3,3 mil. € 814,1 tis. €
2023 1,6 mil. € 3,8 tis. €
2022 3,0 mil. € 193,4 tis. €
2021 3,4 mil. € 1,1 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok900 €
  • Dlhodobý hmotný majetok452,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok6,9 mil. €
  • Zásoby4,7 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky532,4 tis. €
  • Finančné účty314,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie29,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie559,1 tis. €
  • Rezervy5,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,0 mil. €
  • Krátkodobé záväzky840,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie18,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VI GROUP, spol. s r.o. v konkurze?

VI GROUP, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VI GROUP, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VI GROUP, spol. s r.o. tržby 2,4 mil. €.

Je firma VI GROUP, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VI GROUP, spol. s r.o. dosiahla zisk 559,1 tis. €.

Je VI GROUP, spol. s r.o. platiteľom DPH?

VI GROUP, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VI GROUP, spol. s r.o. sídli?

VI GROUP, spol. s r.o. má sídlo na adrese Roľnícka 157, Bratislava - mestská časť Vajnory, 831 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026