Nová Poliklinika s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35971185
DIČ: 2022119187
IČ DPH: SK2022119187
Bernolákova 2476, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bernolákova 2476, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 1. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2006
Spisová značka: Sro/17490/N
Predmet podnikania (výber): prenájom bytových a nebytových priestorov spojený s upratovacími službami; maloobchod so zdravotníckymi pomôckami; prenájom zdravotníckych pomôcok …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Alena Glajchová od 1. 1. 2006
    konateľspoločník
  • MVDr. Dalibor Glajch od 1. 1. 2006
    konateľspoločník
  • Gastro dom Rozvoj Topoľčany, s.r.o. od 30. 10. 2022
    spoločník
  • OMEGA Topoľčany s.r.o. od 30. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Nová Poliklinika s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 2,6 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 267,1 tis. €.

267,1 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
268,5 tis. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
904,2 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
34,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,7 tis., 2022 1,3 tis., 2023 53,8 tis., 2024 4,3 tis., 2025 2,6 tis.20214,7 tis.20221,3 tis.202353,8 tis.20244,3 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 513,9 tis., 2023 242,6 tis., 2024 262,0 tis., 2025 267,1 tis.20211,0 mil.2022513,9 tis.2023242,6 tis.2024262,0 tis.2025267,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 267,1 tis. € 2,6 tis. €
2024 262,0 tis. € 4,3 tis. €
2023 242,6 tis. € 53,8 tis. €
2022 513,9 tis. € 1,3 tis. €
2021 1,0 mil. € 4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok350,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty303 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov893,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,6 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky14,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky577,3 tis. €
  • Bankové úvery55,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Nová Poliklinika s.r.o. v konkurze?

Nová Poliklinika s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Nová Poliklinika s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Nová Poliklinika s.r.o. tržby 267,1 tis. €.

Je firma Nová Poliklinika s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Nová Poliklinika s.r.o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Je Nová Poliklinika s.r.o. platiteľom DPH?

Nová Poliklinika s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Nová Poliklinika s.r.o. sídli?

Nová Poliklinika s.r.o. má sídlo na adrese Bernolákova 2476, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026