Media STVR, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35967871
DIČ: 2022100817
IČ DPH: SK2022100817
Mýtna 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mýtna 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.12
Dátum vzniku: 8. 12. 2005
Základné imanie: 275,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2006
Spisová značka: Sro/38558/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; poradenská činnosť v oblasti reklamy, propagácie, marketingu a inzercie; reklamná, inzertná, marketingová a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Anetta Krátka od 5. 8. 2024
    konateľ
  • Slovenská televízia a rozhlas od 16. 8. 2024
    spoločník
  • Ing. Eduard Čengel od 16. 1. 2024
    člen dozornej rady
  • Mgr. Vladimír Ruman od 15. 11. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Media STVR, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 743,9 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 16,6 mil. €.

16,6 mil. €
Tržby
743,9 tis. €
Zisk
16,6 mil. €
Celkové výnosy
4,8 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
12,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 50,6 tis., 2022 30,9 tis., 2023 842,0 tis., 2024 877,9 tis., 2025 743,9 tis.202150,6 tis.202230,9 tis.2023842,0 tis.2024877,9 tis.2025743,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,9 mil., 2022 17,1 mil., 2023 18,1 mil., 2024 17,2 mil., 2025 16,6 mil.202115,9 mil.202217,1 mil.202318,1 mil.202417,2 mil.202516,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,6 mil. € 743,9 tis. €
2024 17,2 mil. € 877,9 tis. €
2023 18,1 mil. € 842,0 tis. €
2022 17,1 mil. € 30,9 tis. €
2021 15,9 mil. € 50,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby161,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,1 mil. €
  • Finančné účty1,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie3,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie275,0 tis. €
  • Kapitálové fondy6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku30,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov464,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie743,9 tis. €
  • Rezervy27,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,2 mil. €
  • Bankové úvery276 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Media STVR, s. r. o. v konkurze?

Media STVR, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Media STVR, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Media STVR, s. r. o. tržby 16,6 mil. €.

Je firma Media STVR, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Media STVR, s. r. o. dosiahla zisk 743,9 tis. €.

Je Media STVR, s. r. o. platiteľom DPH?

Media STVR, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Media STVR, s. r. o. sídli?

Media STVR, s. r. o. má sídlo na adrese Mýtna 1, Bratislava, 817 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026