SPS Koncept, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35967854
DIČ: 2022103941
IČ DPH: SK2022103941
Malokarpatské námestie 4671/8, Bratislava - mestská časť Lamač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malokarpatské námestie 4671/8, Bratislava - mestská časť Lamač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 8. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2010
Spisová značka: Sro/38556/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod); reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radoslav Nipča od 1. 8. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SPS Koncept, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 418 % na 17,7 tis. € a tržby jej narástli na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
17,7 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
662,2 tis. €
Aktíva
48,4 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
3,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 317,9 tis., 2022 349,0 tis., 2023 14,3 tis., 2024 3,4 tis., 2025 17,7 tis.2021317,9 tis.2022349,0 tis.202314,3 tis.20243,4 tis.202517,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 86,3 tis., 2022 43,1 tis., 2023 166,0 tis., 2024 101,6 tis., 2025 1,5 mil.202186,3 tis.202243,1 tis.2023166,0 tis.2024101,6 tis.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 17,7 tis. €
2024 101,6 tis. € 3,4 tis. €
2023 166,0 tis. € 14,3 tis. €
2022 43,1 tis. € 349,0 tis. €
2021 86,3 tis. € 317,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok322,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky217,6 tis. €
  • Finančné účty122,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky613,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SPS Koncept, s.r.o. v konkurze?

SPS Koncept, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SPS Koncept, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SPS Koncept, s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma SPS Koncept, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SPS Koncept, s.r.o. dosiahla zisk 17,7 tis. €.

Je SPS Koncept, s.r.o. platiteľom DPH?

SPS Koncept, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SPS Koncept, s.r.o. sídli?

SPS Koncept, s.r.o. má sídlo na adrese Malokarpatské námestie 4671/8, Bratislava - mestská časť Lamač, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026