MedicLive, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35967528
DIČ: 2022096923
IČ DPH: SK2022096923
Kapitulská 8, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kapitulská 8, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 7. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 8. 2025
Spisová značka: Sro/31434/S
Predmet podnikania (výber): spracovanie dreva; prieskum trhov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Žaneta Vrábliková od 18. 11. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MedicLive, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 840 € a tržby jej klesli o 4 % na 125,4 tis. €.

125,4 tis. €
Tržby
840 €
Zisk
125,8 tis. €
Celkové výnosy
582,2 tis. €
Aktíva
19,8 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
49,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,7 tis., 2022 9,2 tis., 2023 3,4 tis., 2024 4,6 tis., 2025 8402021−1,7 tis.20229,2 tis.20233,4 tis.20244,6 tis.2025840
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 78,0 tis., 2022 115,4 tis., 2023 106,9 tis., 2024 130,5 tis., 2025 125,4 tis.202178,0 tis.2022115,4 tis.2023106,9 tis.2024130,5 tis.2025125,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 125,4 tis. € 840 €
2024 130,5 tis. € 4,6 tis. €
2023 106,9 tis. € 3,4 tis. €
2022 115,4 tis. € 9,2 tis. €
2021 78,0 tis. € -1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok532,1 tis. €
  • Finančné účty50,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie840 €
  • Dlhodobé záväzky97,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky233,7 tis. €
  • Bankové úvery231,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MedicLive, s.r.o. v konkurze?

MedicLive, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MedicLive, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MedicLive, s.r.o. tržby 125,4 tis. €.

Je firma MedicLive, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MedicLive, s.r.o. dosiahla zisk 840 €.

Je MedicLive, s.r.o. platiteľom DPH?

MedicLive, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MedicLive, s.r.o. sídli?

MedicLive, s.r.o. má sídlo na adrese Kapitulská 8, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026