PM SPEDITION, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35967188
DIČ: 2022093183
IČ DPH: SK2022093183
Sklenárova 38, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sklenárova 38, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 8. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 12. 2005
Spisová značka: Sro/38509/B
Predmet podnikania (výber): zasielateľstvo; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Madej od 8. 12. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PM SPEDITION, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 11,2 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 475,8 tis. €.

475,8 tis. €
Tržby
11,2 tis. €
Zisk
477,2 tis. €
Celkové výnosy
156,7 tis. €
Aktíva
88,1 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
15,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,7 tis., 2022 22,9 tis., 2023 12,7 tis., 2024 12,3 tis., 2025 11,2 tis.202118,7 tis.202222,9 tis.202312,7 tis.202412,3 tis.202511,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 444,4 tis., 2022 525,9 tis., 2023 376,5 tis., 2024 433,5 tis., 2025 475,8 tis.2021444,4 tis.2022525,9 tis.2023376,5 tis.2024433,5 tis.2025475,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 475,8 tis. € 11,2 tis. €
2024 433,5 tis. € 12,3 tis. €
2023 376,5 tis. € 12,7 tis. €
2022 525,9 tis. € 22,9 tis. €
2021 444,4 tis. € 18,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok61,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky82,0 tis. €
  • Finančné účty12,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie900 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku2,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov67,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,2 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky63,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PM SPEDITION, spol. s r.o. v konkurze?

PM SPEDITION, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PM SPEDITION, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PM SPEDITION, spol. s r.o. tržby 475,8 tis. €.

Je firma PM SPEDITION, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PM SPEDITION, spol. s r.o. dosiahla zisk 11,2 tis. €.

Je PM SPEDITION, spol. s r.o. platiteľom DPH?

PM SPEDITION, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PM SPEDITION, spol. s r.o. sídli?

PM SPEDITION, spol. s r.o. má sídlo na adrese Sklenárova 38, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026