PEDI-ANET s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35966670
DIČ: 2022089366
Špitálska 5566/10, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Špitálska 5566/10, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 2. 12. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17374/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnsotí; poradenská a konzultačná činnosť v oblasti podnikania …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Aneta Verébová od 29. 11. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PEDI-ANET s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 42,5 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 155,0 tis. €.

155,0 tis. €
Tržby
42,5 tis. €
Zisk
124,3 tis. €
Aktíva
88,1 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,1 tis., 2022 14,6 tis., 2023 −1,5 tis., 2024 48,0 tis., 2025 42,5 tis.202113,1 tis.202214,6 tis.2023−1,5 tis.202448,0 tis.202542,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 218,5 tis., 2022 182,8 tis., 2023 104,9 tis., 2024 146,7 tis., 2025 155,0 tis.2021218,5 tis.2022182,8 tis.2023104,9 tis.2024146,7 tis.2025155,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 155,0 tis. € 42,5 tis. €
2024 146,7 tis. € 48,0 tis. €
2023 104,9 tis. € -1,5 tis. €
2022 182,8 tis. € 14,6 tis. €
2021 218,5 tis. € 13,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie88,1 tis. €
  • Záväzky36,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PEDI-ANET s.r.o. v konkurze?

PEDI-ANET s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PEDI-ANET s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PEDI-ANET s.r.o. tržby 155,0 tis. €.

Je firma PEDI-ANET s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PEDI-ANET s.r.o. dosiahla zisk 42,5 tis. €.

Kde firma PEDI-ANET s.r.o. sídli?

PEDI-ANET s.r.o. má sídlo na adrese Špitálska 5566/10, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 19. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026