POLAR-M, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35965649
DIČ: 2022096846
IČ DPH: SK2022096846
Odbojárov 451/14, Tovarníky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Odbojárov 451/14, Tovarníky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 26. 11. 2005
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2006
Spisová značka: Sro/17342/N
Predmet podnikania (výber): maloobchod so zmiešaným tovarom v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchod so zmiešaným tovarom v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marcela Vlčková od 7. 10. 2014
    konateľ
  • Ing. Martin Vlčko od 1. 12. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť POLAR-M, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 180,5 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 8,2 mil. €.

8,2 mil. €
Tržby
180,5 tis. €
Zisk
8,3 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
187,9 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
8,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 122, 2023 288,8 tis., 2024 243,1 tis., 2025 180,5 tis.20215,7 tis.20221222023288,8 tis.2024243,1 tis.2025180,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,2 mil., 2022 10,6 mil., 2023 11,7 mil., 2024 11,0 mil., 2025 8,2 mil.202110,2 mil.202210,6 mil.202311,7 mil.202411,0 mil.20258,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,2 mil. € 180,5 tis. €
2024 11,0 mil. € 243,1 tis. €
2023 11,7 mil. € 288,8 tis. €
2022 10,6 mil. € 122 €
2021 10,2 mil. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok65,9 tis. €
  • Zásoby84 €
  • Dlhodobé pohľadávky3,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty238,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Fondy zo zisku670 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie180,5 tis. €
  • Rezervy25,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky50,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky899,7 tis. €
  • Bankové úvery238,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie29 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma POLAR-M, s.r.o. v konkurze?

POLAR-M, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma POLAR-M, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala POLAR-M, s.r.o. tržby 8,2 mil. €.

Je firma POLAR-M, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 POLAR-M, s.r.o. dosiahla zisk 180,5 tis. €.

Je POLAR-M, s.r.o. platiteľom DPH?

POLAR-M, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma POLAR-M, s.r.o. sídli?

POLAR-M, s.r.o. má sídlo na adrese Odbojárov 451/14, Tovarníky, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026