KaPa CARGO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35962186
DIČ: 2022079466
IČ DPH: SK2022079466
J. Záborského 13, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Záborského 13, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 5. 11. 2005
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 11. 2005
Spisová značka: Sro/17266/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; vnútroštátna nákladná cestná doprava …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Gundová od 5. 11. 2005
    konateľspoločník
  • Pavol Gunda od 5. 11. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KaPa CARGO s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 6,5 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 580,8 tis. €.

580,8 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
581,0 tis. €
Celkové výnosy
179,8 tis. €
Aktíva
87,7 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
38,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 134,9 tis., 2022 166,1 tis., 2023 −3,8 tis., 2024 −19,2 tis., 2025 6,5 tis.2021134,9 tis.2022166,1 tis.2023−3,8 tis.2024−19,2 tis.20256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 688,3 tis., 2022 787,0 tis., 2023 760,7 tis., 2024 665,3 tis., 2025 580,8 tis.2021688,3 tis.2022787,0 tis.2023760,7 tis.2024665,3 tis.2025580,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 580,8 tis. € 6,5 tis. €
2024 665,3 tis. € -19,2 tis. €
2023 760,7 tis. € -3,8 tis. €
2022 787,0 tis. € 166,1 tis. €
2021 688,3 tis. € 134,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,3 tis. €
  • Zásoby1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky84,2 tis. €
  • Finančné účty37,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov37,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,5 tis. €
  • Rezervy2,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky29,3 tis. €
  • Bankové úvery57,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KaPa CARGO s.r.o. v konkurze?

KaPa CARGO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KaPa CARGO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KaPa CARGO s.r.o. tržby 580,8 tis. €.

Je firma KaPa CARGO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KaPa CARGO s.r.o. dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Je KaPa CARGO s.r.o. platiteľom DPH?

KaPa CARGO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KaPa CARGO s.r.o. sídli?

KaPa CARGO s.r.o. má sídlo na adrese J. Záborského 13, Nitra, 949 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026