INCOMAX SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35958235
DIČ: 2022068840
IČ DPH: SK2022068840
Škovránková 2131/7C, Šamorín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Škovránková 2131/7C, Šamorín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 11. 10. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/32076/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Sipos od 25. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2019

Spoločnosť INCOMAX SLOVAKIA s.r.o. v roku 2019 sa dostala zo straty do zisku 540 € a tržby jej narástli o 31 % na 30,3 tis. €.

30,3 tis. €
Tržby
540 €
Zisk
77,7 tis. €
Aktíva
55,9 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 1,6 tis., 2016 −10,0 tis., 2017 3,9 tis., 2018 −11,2 tis., 2019 54020151,6 tis.2016−10,0 tis.20173,9 tis.2018−11,2 tis.2019540
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 20,9 tis., 2016 38,1 tis., 2017 53,9 tis., 2018 23,1 tis., 2019 30,3 tis.201520,9 tis.201638,1 tis.201753,9 tis.201823,1 tis.201930,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2019 30,3 tis. € 540 €
2018 23,1 tis. € -11,2 tis. €
2017 53,9 tis. € 3,9 tis. €
2016 38,1 tis. € -10,0 tis. €
2015 20,9 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2019

Pasíva

  • Vlastné imanie55,9 tis. €
  • Záväzky21,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INCOMAX SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

INCOMAX SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INCOMAX SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 mala INCOMAX SLOVAKIA s.r.o. tržby 30,3 tis. €.

Je firma INCOMAX SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 INCOMAX SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 540 €.

Je INCOMAX SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

INCOMAX SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INCOMAX SLOVAKIA s.r.o. sídli?

INCOMAX SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Škovránková 2131/7C, Šamorín, 931 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026