Viscare, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35957379
DIČ: 2022065518
IČ DPH: SK2022065518
Podunajská 25, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podunajská 25, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 10. 10. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2008
Spisová značka: Sro/37759/B
Predmet podnikania (výber): upratovacie práce; údržba a starostlivosť o zeleň; pomocné stavebné práce - maliarske a natieračské práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Vismek od 10. 10. 2005
    konateľspoločník
  • Mgr. Marek Vismek od 10. 10. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Viscare, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 49 % na 188,7 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 3,6 mil. €.

3,6 mil. €
Tržby
188,7 tis. €
Zisk
3,6 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
652,2 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
39,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,8 tis., 2022 28,3 tis., 2023 104,7 tis., 2024 126,6 tis., 2025 188,7 tis.202115,8 tis.202228,3 tis.2023104,7 tis.2024126,6 tis.2025188,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,8 mil., 2023 2,7 mil., 2024 3,1 mil., 2025 3,6 mil.20211,5 mil.20221,8 mil.20232,7 mil.20243,1 mil.20253,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,6 mil. € 188,7 tis. €
2024 3,1 mil. € 126,6 tis. €
2023 2,7 mil. € 104,7 tis. €
2022 1,8 mil. € 28,3 tis. €
2021 1,5 mil. € 15,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok332,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky331,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky718,6 tis. €
  • Finančné účty359,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov456,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie188,7 tis. €
  • Rezervy18,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky360,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky579,1 tis. €
  • Bankové úvery40,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Viscare, spol. s r.o. v konkurze?

Viscare, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Viscare, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Viscare, spol. s r.o. tržby 3,6 mil. €.

Je firma Viscare, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Viscare, spol. s r.o. dosiahla zisk 188,7 tis. €.

Je Viscare, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Viscare, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Viscare, spol. s r.o. sídli?

Viscare, spol. s r.o. má sídlo na adrese Podunajská 25, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026