SNOW SPORT SERVICES, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35954311
DIČ: 2022057422
IČ DPH: SK2022057422
Donovaly 167, Donovaly

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Donovaly 167, Donovaly Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 3. 6. 2011
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2005
Spisová značka: Sa/889/S
Predmet podnikania (výber): administratívne práce; automatizované spracovanie údajov; činnosť organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Daňo od 21. 5. 2013
    člen predstavenstva
  • Michal Brodňan od 15. 8. 2026
    člen dozornej rady
  • Natália Brodňanová od 14. 9. 2005
    člen dozornej rady
  • Vladimír Brodňan od 14. 9. 2005
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SNOW SPORT SERVICES, a.s. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 15,5 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 748,7 tis. €.

748,7 tis. €
Tržby
15,5 tis. €
Zisk
763,9 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
68,2 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
40,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 24,0 tis., 2023 3,4 tis., 2024 −7,4 tis., 2025 15,5 tis.20211,3 tis.202224,0 tis.20233,4 tis.2024−7,4 tis.202515,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 635,0 tis., 2022 906,8 tis., 2023 875,7 tis., 2024 718,7 tis., 2025 748,7 tis.2021635,0 tis.2022906,8 tis.2023875,7 tis.2024718,7 tis.2025748,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 729,9 tis., 2022 926,2 tis., 2023 889,7 tis., 2024 731,6 tis., 2025 763,9 tis.2021729,9 tis.2022926,2 tis.2023889,7 tis.2024731,6 tis.2025763,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 148, 2023 0, 2024 0, 2025 4,1 tis.202102022148202302024020254,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 748,7 tis. € 15,5 tis. €
2024 718,7 tis. € -7,4 tis. €
2023 875,7 tis. € 3,4 tis. €
2022 906,8 tis. € 24,0 tis. €
2021 635,0 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok400,2 tis. €
  • Zásoby1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky133,2 tis. €
  • Finančné účty9,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,7 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie68,2 tis. €
  • Záväzky1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SNOW SPORT SERVICES, a.s. v konkurze?

SNOW SPORT SERVICES, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SNOW SPORT SERVICES, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SNOW SPORT SERVICES, a.s. tržby 748,7 tis. €.

Je firma SNOW SPORT SERVICES, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SNOW SPORT SERVICES, a.s. dosiahla zisk 15,5 tis. €.

Je SNOW SPORT SERVICES, a.s. platiteľom DPH?

SNOW SPORT SERVICES, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SNOW SPORT SERVICES, a.s. sídli?

SNOW SPORT SERVICES, a.s. má sídlo na adrese Donovaly 167, Donovaly.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026