FUSION, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35951877
DIČ: 2022049832
IČ DPH: SK2022049832
Panenská 22, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panenská 22, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.20
Dátum vzniku: 25. 8. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 9. 2005
Spisová značka: Sro/37306/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Diana Mareková Theizlová od 1. 3. 2007
    konateľ
  • Ing. Vojtech Marek od 10. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FUSION, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,5 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 2,9 tis. €.

2,9 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Strata
13,6 tis. €
Aktíva
2,0 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,2 tis., 2022 234, 2023 −386, 2024 2,5 tis., 2025 −1,5 tis.20213,2 tis.20222342023−38620242,5 tis.2025−1,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,7 tis., 2022 4,6 tis., 2023 8,7 tis., 2024 3,0 tis., 2025 2,9 tis.202111,7 tis.20224,6 tis.20238,7 tis.20243,0 tis.20252,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,9 tis. € -1,5 tis. €
2024 3,0 tis. € 2,5 tis. €
2023 8,7 tis. € -386 €
2022 4,6 tis. € 234 €
2021 11,7 tis. € 3,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie2,0 tis. €
  • Záväzky11,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FUSION, s.r.o. v konkurze?

FUSION, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FUSION, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FUSION, s.r.o. tržby 2,9 tis. €.

Je firma FUSION, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FUSION, s.r.o. vykázala stratu 1,5 tis. €.

Je FUSION, s.r.o. platiteľom DPH?

FUSION, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FUSION, s.r.o. sídli?

FUSION, s.r.o. má sídlo na adrese Panenská 22, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026