LFM - servis SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35951133
DIČ: 2022052252
IČ DPH: SK2022052252
Svätopeterská ul. 5, Hurbanovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätopeterská ul. 5, Hurbanovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.14
Dátum vzniku: 19. 8. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2005
Spisová značka: Sro/17011/N
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavlína Svobodová od 13. 10. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LFM - servis SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 76 % na 34,0 tis. € a tržby jej klesli o 43 % na 172,8 tis. €.

172,8 tis. €
Tržby
34,0 tis. €
Zisk
175,3 tis. €
Celkové výnosy
335,4 tis. €
Aktíva
324,4 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
32,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 103,6 tis., 2022 96,1 tis., 2023 51,1 tis., 2024 19,3 tis., 2025 34,0 tis.2021103,6 tis.202296,1 tis.202351,1 tis.202419,3 tis.202534,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 498,0 tis., 2022 423,5 tis., 2023 291,4 tis., 2024 305,7 tis., 2025 172,8 tis.2021498,0 tis.2022423,5 tis.2023291,4 tis.2024305,7 tis.2025172,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 172,8 tis. € 34,0 tis. €
2024 305,7 tis. € 19,3 tis. €
2023 291,4 tis. € 51,1 tis. €
2022 423,5 tis. € 96,1 tis. €
2021 498,0 tis. € 103,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby32,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,0 tis. €
  • Finančné účty253,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov282,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie34,0 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LFM - servis SK s.r.o. v konkurze?

LFM - servis SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LFM - servis SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LFM - servis SK s.r.o. tržby 172,8 tis. €.

Je firma LFM - servis SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LFM - servis SK s.r.o. dosiahla zisk 34,0 tis. €.

Je LFM - servis SK s.r.o. platiteľom DPH?

LFM - servis SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LFM - servis SK s.r.o. sídli?

LFM - servis SK s.r.o. má sídlo na adrese Svätopeterská ul. 5, Hurbanovo, 947 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026