Château Belá, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35950633
DIČ: 2022053297
IČ DPH: SK2022053297
Kaštieľ Belá 1, Belá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kaštieľ Belá 1, Belá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.02
Dátum vzniku: 17. 8. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 9. 2005
Spisová značka: Sro/16994/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Albrecht Graf von Krockow od 6. 5. 2019
    konateľ
  • Egon Müller od 17. 8. 2005
    konateľspoločník
  • UKE Beteiligungs-GmbH od 22. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Château Belá, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 75,6 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 328,5 tis. €.

328,5 tis. €
Tržby
75,6 tis. €
Zisk
331,3 tis. €
Celkové výnosy
472,0 tis. €
Aktíva
375,8 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
52,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −44,2 tis., 2022 73,8 tis., 2023 27,9 tis., 2024 −18,3 tis., 2025 75,6 tis.2021−44,2 tis.202273,8 tis.202327,9 tis.2024−18,3 tis.202575,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 176,7 tis., 2022 288,0 tis., 2023 282,2 tis., 2024 267,8 tis., 2025 328,5 tis.2021176,7 tis.2022288,0 tis.2023282,2 tis.2024267,8 tis.2025328,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 328,5 tis. € 75,6 tis. €
2024 267,8 tis. € -18,3 tis. €
2023 282,2 tis. € 27,9 tis. €
2022 288,0 tis. € 73,8 tis. €
2021 176,7 tis. € -44,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,0 tis. €
  • Zásoby265,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,7 tis. €
  • Finančné účty166,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie375,8 tis. €
  • Záväzky96,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Château Belá, s.r.o. v konkurze?

Château Belá, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Château Belá, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Château Belá, s.r.o. tržby 328,5 tis. €.

Je firma Château Belá, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Château Belá, s.r.o. dosiahla zisk 75,6 tis. €.

Je Château Belá, s.r.o. platiteľom DPH?

Château Belá, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Château Belá, s.r.o. sídli?

Château Belá, s.r.o. má sídlo na adrese Kaštieľ Belá 1, Belá, 943 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026