METALFEST, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35949104
DIČ: 2022040449
IČ DPH: SK2022040449
Areál PD Jablonové, Jablonové

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Areál PD Jablonové, Jablonové Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 5. 8. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 8. 2005
Spisová značka: Sro/37097/B
Predmet podnikania (výber): strojárenská výroba; oprava a brúsenie nástrojov; prenájom strojov a prístrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. František Szabó od 5. 8. 2005
    konateľspoločník
  • Stanislav Sokol od 5. 8. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť METALFEST, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 51 % na 8,7 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 4,4 mil. €.

4,4 mil. €
Tržby
8,7 tis. €
Zisk
4,5 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
379,6 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
21,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,2 tis., 2022 148,5 tis., 2023 17,0 tis., 2024 17,6 tis., 2025 8,7 tis.202132,2 tis.2022148,5 tis.202317,0 tis.202417,6 tis.20258,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 4,6 mil., 2023 4,0 mil., 2024 3,8 mil., 2025 4,4 mil.20213,3 mil.20224,6 mil.20234,0 mil.20243,8 mil.20254,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,4 mil. € 8,7 tis. €
2024 3,8 mil. € 17,6 tis. €
2023 4,0 mil. € 17,0 tis. €
2022 4,6 mil. € 148,5 tis. €
2021 3,3 mil. € 32,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok449 €
  • Dlhodobý hmotný majetok148,5 tis. €
  • Zásoby292,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky605,0 tis. €
  • Finančné účty29,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie34,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov336,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,7 tis. €
  • Rezervy71,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky42,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky530,4 tis. €
  • Bankové úvery55,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma METALFEST, s.r.o. v konkurze?

METALFEST, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma METALFEST, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala METALFEST, s.r.o. tržby 4,4 mil. €.

Je firma METALFEST, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 METALFEST, s.r.o. dosiahla zisk 8,7 tis. €.

Je METALFEST, s.r.o. platiteľom DPH?

METALFEST, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma METALFEST, s.r.o. sídli?

METALFEST, s.r.o. má sídlo na adrese Areál PD Jablonové, Jablonové, 900 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026