SACELEST s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35949007
DIČ: 2022049447
IČ DPH: SK2022049447
Južná Trieda 125, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Južná Trieda 125, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 5. 8. 2005
Základné imanie: 112,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 9. 2005
Spisová značka: Sro/17796/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Giuseppe Caretto od 5. 8. 2005
    konateľ
  • Raffaella Caretto od 19. 10. 2011
    konateľ
  • Vincenzo Sabato od 14. 12. 2005
    konateľ
  • SACEL S.R.L. od 26. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SACELEST s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 437,4 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 3,4 mil. €.

3,4 mil. €
Tržby
437,4 tis. €
Strata
3,6 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
743,8 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
25,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 406,0 tis., 2022 131,5 tis., 2023 43,7 tis., 2024 64,3 tis., 2025 −437,4 tis.2021406,0 tis.2022131,5 tis.202343,7 tis.202464,3 tis.2025−437,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,7 mil., 2022 3,7 mil., 2023 3,6 mil., 2024 4,4 mil., 2025 3,4 mil.20213,7 mil.20223,7 mil.20233,6 mil.20244,4 mil.20253,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 mil. € -437,4 tis. €
2024 4,4 mil. € 64,3 tis. €
2023 3,6 mil. € 43,7 tis. €
2022 3,7 mil. € 131,5 tis. €
2021 3,7 mil. € 406,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok14,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok771,7 tis. €
  • Zásoby924,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty401 €
  • Časové rozlíšenie29,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie112,9 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku11,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov857,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-437,4 tis. €
  • Rezervy18,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky68,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,5 mil. €
  • Bankové úvery516,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie182,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SACELEST s.r.o. v konkurze?

SACELEST s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SACELEST s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SACELEST s.r.o. tržby 3,4 mil. €.

Je firma SACELEST s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SACELEST s.r.o. vykázala stratu 437,4 tis. €.

Je SACELEST s.r.o. platiteľom DPH?

SACELEST s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SACELEST s.r.o. sídli?

SACELEST s.r.o. má sídlo na adrese Južná Trieda 125, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026