EVIDENT smile s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35946032
DIČ: 2022043298
Jadrová 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jadrová 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 16. 7. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/36861/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Katarína Cyprichová od 29. 7. 2025
    konateľ
  • MUDr. Martin Cyprich od 16. 7. 2005
    konateľspoločník
  • Neocor s. r. o. od 21. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EVIDENT smile s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 41 % na 142,9 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
142,9 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
890,4 tis. €
Aktíva
626,9 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
66,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 127,1 tis., 2022 130,1 tis., 2023 85,9 tis., 2024 101,6 tis., 2025 142,9 tis.2021127,1 tis.2022130,1 tis.202385,9 tis.2024101,6 tis.2025142,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 648,0 tis., 2022 697,9 tis., 2023 793,8 tis., 2024 936,5 tis., 2025 1,1 mil.2021648,0 tis.2022697,9 tis.2023793,8 tis.2024936,5 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 142,9 tis. €
2024 936,5 tis. € 101,6 tis. €
2023 793,8 tis. € 85,9 tis. €
2022 697,9 tis. € 130,1 tis. €
2021 648,0 tis. € 127,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok149,5 tis. €
  • Zásoby16,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky612,2 tis. €
  • Finančné účty110,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov476,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie142,9 tis. €
  • Rezervy4,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky52,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky94,4 tis. €
  • Bankové úvery112,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EVIDENT smile s. r. o. v konkurze?

EVIDENT smile s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EVIDENT smile s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EVIDENT smile s. r. o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma EVIDENT smile s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EVIDENT smile s. r. o. dosiahla zisk 142,9 tis. €.

Kde firma EVIDENT smile s. r. o. sídli?

EVIDENT smile s. r. o. má sídlo na adrese Jadrová 2, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026