J - M CARGO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35942789
DIČ: 2022022464
IČ DPH: SK2022022464
Bancíkovej 1/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bancíkovej 1/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vodná doprava 50.40
Dátum vzniku: 28. 6. 2005
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2005
Spisová značka: Sro/70195/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkov…; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Ribar od 28. 6. 2005
    konateľ
  • Mgr. Miroslava Ribarová od 29. 9. 2020
    konateľspoločník
  • Peter Ribar od 11. 12. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť J - M CARGO s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 607 % na 159,7 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 438,7 tis. €.

438,7 tis. €
Tržby
159,7 tis. €
Zisk
438,7 tis. €
Celkové výnosy
470,8 tis. €
Aktíva
420,0 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
61,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 106,6 tis., 2022 90,3 tis., 2023 134,9 tis., 2024 22,6 tis., 2025 159,7 tis.2021106,6 tis.202290,3 tis.2023134,9 tis.202422,6 tis.2025159,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 522,9 tis., 2022 402,0 tis., 2023 411,8 tis., 2024 327,4 tis., 2025 438,7 tis.2021522,9 tis.2022402,0 tis.2023411,8 tis.2024327,4 tis.2025438,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 438,7 tis. € 159,7 tis. €
2024 327,4 tis. € 22,6 tis. €
2023 411,8 tis. € 134,9 tis. €
2022 402,0 tis. € 90,3 tis. €
2021 522,9 tis. € 106,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby33 €
  • Krátkodobé pohľadávky19,5 tis. €
  • Finančné účty447,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy5,3 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov247,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie159,7 tis. €
  • Rezervy500 €
  • Dlhodobé záväzky4,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky46,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie138 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J - M CARGO s.r.o. v konkurze?

J - M CARGO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J - M CARGO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala J - M CARGO s.r.o. tržby 438,7 tis. €.

Je firma J - M CARGO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 J - M CARGO s.r.o. dosiahla zisk 159,7 tis. €.

Je J - M CARGO s.r.o. platiteľom DPH?

J - M CARGO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma J - M CARGO s.r.o. sídli?

J - M CARGO s.r.o. má sídlo na adrese Bancíkovej 1/A, Bratislava, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026