MEDIOR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35939851
DIČ: 2022032529
IČ DPH: SK2022032529
Hradná 10, Bratislava - mestská časť Devín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hradná 10, Bratislava - mestská časť Devín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 9. 6. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2007
Spisová značka: Sro/36384/B
Predmet podnikania (výber): prieskum trhu a verejnej mienky; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Hana Kyselová od 8. 12. 2014
    konateľspoločník
  • MUDr. Peter Böhm od 8. 12. 2014
    konateľspoločník
  • Mgr. Marek Böhm od 31. 7. 2007
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDIOR, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 188 % na 12,5 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 43,8 tis. €.

43,8 tis. €
Tržby
12,5 tis. €
Zisk
44,4 tis. €
Celkové výnosy
472,0 tis. €
Aktíva
413,5 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
68,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 259,0 tis., 2022 260,5 tis., 2023 −4,5 tis., 2024 4,3 tis., 2025 12,5 tis.2021259,0 tis.2022260,5 tis.2023−4,5 tis.20244,3 tis.202512,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 136,1 tis., 2022 78,3 tis., 2023 60,2 tis., 2024 46,6 tis., 2025 43,8 tis.2021136,1 tis.202278,3 tis.202360,2 tis.202446,6 tis.202543,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,8 tis. € 12,5 tis. €
2024 46,6 tis. € 4,3 tis. €
2023 60,2 tis. € -4,5 tis. €
2022 78,3 tis. € 260,5 tis. €
2021 136,1 tis. € 259,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok191,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky210,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky61,2 tis. €
  • Finančné účty9,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov393,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,5 tis. €
  • Rezervy398 €
  • Krátkodobé záväzky37,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDIOR, s.r.o. v konkurze?

MEDIOR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEDIOR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEDIOR, s.r.o. tržby 43,8 tis. €.

Je firma MEDIOR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDIOR, s.r.o. dosiahla zisk 12,5 tis. €.

Je MEDIOR, s.r.o. platiteľom DPH?

MEDIOR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MEDIOR, s.r.o. sídli?

MEDIOR, s.r.o. má sídlo na adrese Hradná 10, Bratislava - mestská časť Devín, 841 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026