Pernoud Mold CE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35937904
DIČ: 2022008791
IČ DPH: SK2022008791
Viničnianska cesta 21, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Viničnianska cesta 21, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.12
Dátum vzniku: 27. 5. 2005
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2005
Spisová značka: Sro/36242/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); výroba, oprava a údržba kovových výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gilles, Pernoud od 27. 5. 2005
    konateľ
  • Philippe, Pernoud od 27. 5. 2005
    konateľ
  • PERNOUD DEVELOPPEMENT, société par actions simplifiée od 5. 6. 2026
    spoločník
  • Olivier, Laplace od 8. 11. 2011
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pernoud Mold CE, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 49 % na 191,1 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 3,2 mil. €.

3,2 mil. €
Tržby
191,1 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
901,2 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
48,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 101,3 tis., 2022 22,0 tis., 2023 250,9 tis., 2024 372,7 tis., 2025 191,1 tis.2021101,3 tis.202222,0 tis.2023250,9 tis.2024372,7 tis.2025191,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,8 mil., 2022 2,7 mil., 2023 3,0 mil., 2024 3,5 mil., 2025 3,2 mil.20212,8 mil.20222,7 mil.20233,0 mil.20243,5 mil.20253,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,2 mil. € 191,1 tis. €
2024 3,5 mil. € 372,7 tis. €
2023 3,0 mil. € 250,9 tis. €
2022 2,7 mil. € 22,0 tis. €
2021 2,8 mil. € 101,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok8,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok228,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,3 tis. €
  • Zásoby10,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky5,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky867,1 tis. €
  • Finančné účty741,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie18,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov695,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie191,1 tis. €
  • Rezervy54,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky600,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky284,5 tis. €
  • Bankové úvery42,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pernoud Mold CE, s.r.o. v konkurze?

Pernoud Mold CE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pernoud Mold CE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pernoud Mold CE, s.r.o. tržby 3,2 mil. €.

Je firma Pernoud Mold CE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pernoud Mold CE, s.r.o. dosiahla zisk 191,1 tis. €.

Je Pernoud Mold CE, s.r.o. platiteľom DPH?

Pernoud Mold CE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pernoud Mold CE, s.r.o. sídli?

Pernoud Mold CE, s.r.o. má sídlo na adrese Viničnianska cesta 21, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026